depresant

trykoty odc. 0 – kilka słów wyjaśnienia

Mimo iż regularnie spędzam czas na sraczu w towarzystwie panów w trykotowych wdziankach…. dziwnie to zabrzmiało, więc żeby nie było, panie też się pojawiają. A mnie nie chodzi o… zresztą nieważne.

Lubię komiksy i mam ich od zajebania. Wstyd się jednak przyznać, ale do dzisiaj się gubię kto z kim trzyma, co potrafi, dlaczego potrafi i skąd taki fikuśny strój wykopał. Batman z Supermanem się lubią, czy raczej nie bardzo, Flash to ciota, czy spoko kolo z adhd. Jest taka opcja, że za jakieś 2-3 lata mój syn będzie wiedział na ten temat więcej, niż ja kiedykolwiek, ale to akurat mnie nie martwi. Martwi mnie za to fakt, że moi koledzy są w stanie powiedzieć mi dlaczego Thor może podnieść młotek, a ja nie. Wstyd trochę, bo jednak stare chłopy jesteśmy i pewnie żaden młotka na oczy nie widział, ale od tego Thorowego, to każdy specjalistą jest.

No to co następuje. Robię przegląd półki z komiksami i po kolei piszę ze spoilerami, kto co i jak, może sobie coś utrwalę, a jak nie to trudno, może dzięki temu cyklowi chociaż wy nie będziecie musieli czytać tych głupot dla dzieci. I rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości, nie jestem poważnym człowiekiem, no bo wiadomo, komiksy są dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close